top of page

Výživové poradenství

JUST přichází z přírody

Flowers

O společnosti JUST

Společnost JUST CS vznikla v říjnu 1992 jako výhradní zástupce špičkové švýcarské bylinné kosmetiky JUST v tehdejším Československu. A v roce 1995 vzala pod svá křídla potraviny a doplňky stravy švýcarské společnosti Nahrin.

Základem filozofie je vysoká kvalita výrobků. Začíná přepečlivým výběrem těch nejkvalitnějších surovin ze Švýcarska i jiných zemí celého světa (rostliny, rostlinné výtažky, éterické oleje, ovoce, zelenina, koření, vitaminy a minerální látky), které tvoří základ našich produktů. Jednotlivé ingredience splňují veškeré evropské normy a podléhají několikastupňové kontrole podle přísných kritérií. Dáváme přednost přírodním vůním a barvivům, produkty distribuujeme v obalech z recyklovatelného materiálu. Tím je naplněna hlavní myšlenka společností JUST a Nahrin s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.

Všechny produkty jsou vyrobeny a baleny výhradně ve Švýcarsku v mateřských firmách JUST.

Prokazatelné účinky produktů se opírají o dlouholeté zkušenosti společnosti JUST na poli využití rostlin v přírodním léčitelství a společnosti Nahrin v oblasti zdravé výživy.

S výběrem vám rádi pomůžeme...

KAT0420.png

POHYBOVÝ APARÁT A MASÁŽE

KET0720.png

SRDCE A OBĚHOVÁ SOUSTAVA

KUT0910.png

KLID, SPÁNEK A VYROVNANOST

JUST

JUST je především špičková švýcarská bylinná kosmetika s vysokým obsahem přírodních složek a s neodolatelnými vůněmi, ale také dlouhá tradice a tisíce spokojených zákazníků ve Švýcarsku (od r. 1930), ve světě i v Česku (od r. 1992). JUST přichází z přírody!

NAHRIN

Nahrin posílí a zachutná. Nabízí vám doplňky stravy, koření, nápoje a potraviny s vynikajícím složením a vyváženým poměrem živin i chutí. Zatímco švýcarští zákazníci se z těchto produktů těší už od roku 1954, my v Česku jsme je poprvé ochutnali v roce 1995.

bottom of page