top of page

Alexandra Culek Knoblochová

Osobní kouč - terapeut

Než budete schopni vztahu s druhou polovinou své duše- budete muset poznat svou vlastní.

Dr. Charles Glassmann

Jmenuji se Alexandra Culek Knoblochová a již 15 let se věnuji rozvoji lidí, mých klientů.

 

Při své práci využívám systemickou metodu koučování, která pracuje s maximálním potenciálem klienta, podporuje ho v jeho myšlenkách a nápadech a podněcuje mozek k novým, inspirativním řešením, které mu pomohou řešit obtížné situace v jeho životě.

 

Přidávám individuální jógu, která je pomáhá uvolnit fyzické tělo a zablokovanou energii v něm.

Mentální práci podpoří biorezonanční přístroj BICOM. Je to speciální diagnostický a terapeutický přístroj, který se používá v západní medicíně již 30 let a patří do oblasti komplementární medicíny. Je schopen najít a odstranit fyzické i psychické nedostatky a pomoci tak v léčbě skutečných – často skrytých – příčin onemocnění. Tato špičková německá technologie se využívá při komplexní frekvenční analýze a zejména při pomoci odstranění těžkých kovů z organismu, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních zátěží, ale také jako pomoc při závislostech a posílení energetické a psychické rovnováhy.

 

BICOM terapie je nastavena komplexně tak, aby přinesla optimální a harmonický výsledek pro každého klienta. Po přidání správných doplňků výživy je kruh uzavřen a tělo v harmonii a zdraví.

S klienty pracuji celostně. Vždy pracuji s celým příběhem klienta. Společně propojíme tělo-mysl-vztahy-výživu a dojdeme ke zdraví a spokojenosti.

PHOTO-2022-02-23-16-35-51.jpg
bottom of page