top of page

Acerca de

BICOM & GLOBAL terapie

Speciální diagnostický a terapeutický postup

fialové květy

Léky léčí pouze důsledek a pouze jedné části uleví, další oslabí. BIO rezonanční terapie diagnostikuje člověka jako celek a odstraňuje i prvotní příčiny vzniku onemocnění.

Co všechno BICOM dokáže?

Vyrovnání oslabených orgánů na základě diagnostiky celého těla

Odvedení zátěží z těla

Hormonální a psychická rovnováha

Posílení emočně zatížených oblastí

Harmonizace a start samoléčebných schopností těla

Celostní pohled na tělo

Pomocí speciálního diagnostického a vyšetřovacího přístroje Bicom začneme pracovat na regeneraci Vašeho těla.

Terapie přístrojem Bicom využívá všech dosud známých poznatků z tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a moderní technologie.

TERAPIE PROBÍHÁ NA 4 PŘÍSTROJÍCH

BICOM-optima-mobil-transparent.png
Eri_edited.png
bemer-clasik.png
GLOBAL
  • BICOM - detoxikace vašeho těla (vyvádění z těla např. těžké kovy, plísně, bakterie, paraziti...atd.), podpora orgánů

  • ERI - diagnostika a psychika, harmonizace orgánů a buněk, doplnění vitaminů a rovnováha stravy, hloubková analýza těla

  • BEMER - ovlivňuje mikrocirkulaci organismu, umožňuje prokrvení a léčení celého těla

  • GLOBAL DIAGNOSTICS - komplexní přehled o stavu vašich orgánů, systémů a tkání

PODPŮRNÁ TERAPIE

Bachovy esence_edited.png
IMG_4431.heic

Terapii posílíme podpůrnou léčbou v časech, kdy nejste přímo na terapii, a to BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE.

Kombinace terapie BICOM s BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE je skvělou cestou, jak posílit účinky terapie a dosáhnout ještě lepších výsledků. Bachovy esence jsou přírodní esence, které pomáhají harmonizovat psychiku a pocit rovnováhy, zatímco náplasti Lifewave využívají principy nanotechnologie k podpoře vašeho energetického systému.

Díky této kombinaci budete mít možnost nejenom fyzicky, ale i emocionálně a energeticky uzdravit své tělo a duši v době, kdy nejste na terapii. Nechte se unést do světa terapie Bicom s Bachovými esencemi a náplastmi Lifewave a zažijte úžasný pocit zdraví a vitality. Otevřete se novým zážitkům a objevte sílu přírodní léčby!

PSYCHICKÉ PROBLÉMY

Strach z nejistoty

Pocit osamělosti

Nezájem okolí

Přílišná péče o druhé

Skleslost, až zoufalství

Přecitlivělost na vlivy
a myšlenky ostatních

Vše bude opět o rovnováze ve vašem organismu. Čím více jsme vychýlení z naší rovnováhy, tím se dostavují i častěji psychické problémy. Budeme pracovat na zlepšení psychické rovnováhy.

ZÁVILOSTI

FOTO čtverec_edited.png
FOTO čtverec-3_edited.png
FOTO čtverec-2_edited.png
FOTO čtverec-4_edited.png

Pokud jsme pod vlivem látek, které způsobují závislost, nemáme nad svým životem kontrolu (moc). Pak přirozeně přichází nemoc.

Pomůžeme Vám vybrat si směr, kterým získáte moc nad svým zdravím zpět.

Reference klientů

Vyhledala jsem Sašu a Biorezonanční ošetření přístrojem BICOM Optima, protože jsem se cítila velmi unaveně a nemocně. Covid mě zasáhl v celé své síle a bylo mi opravdu mizerně. Horečka, bolesti, velká únava, kašel, neschopnost pořádně usnout a do toho psychika zcela rozložená. Pocity obav, strachu, jak to celé moje tělo zvládne... Nemohla jsem ani sama přijet autem, jak jsem byla šíleně unavená a slabá. Po prvním sezení na BICOMU se mi ulevilo psychicky, a tak jsem se mohla podívat na nemoc více v klidu. Další sezení postupně zmírnila teploty, kašel i únavu. Frekvence, se kterými BICOMU pracuje, dokáží nejen tělo psychicky uklidnit, ale zharmonizovat i fyzické tělo a zbavit ho veškerých virů a oslabených orgánů. Postupně jsem se dostala do své kondice bez jakýchkoliv následků.

Mgr. Markéta Lízálková

K Saše jsem přišla s dcerou, která se od 5 let nárazové dusila kašlem a nemohla se pořádně nadechnout, ačkoliv alergie nemá žádné. BICOM postupně odboural všechny její STRACHY, ZÁTĚŽE A OBAVY. Dal jí pocit ŠTĚSTÍ, že se mohla zase NADECHNOUT. Jsem šťastná, že jsme poznaly tuto cestu uzdravení a dál budeme čistit své tělo. Protože každá nemoc začíná v psychice.“ 

klientka Anežka s maminkou

Když jsem poprvé potkal Sašu, cítil jsem se opravdu mizerně. Měl jsem přetrvávající pocit, že není kam směřovat, nenacházel jsem sílu nic pořádně dělat. Věřil jsem sice, že se to jednou zlepší, ale až během pravidelných sezení se Sašou ten celý proces nabral správný směr, a to zejména později ještě s podporou BICOMU.

klientka Michal

Má maminka po druhé dávce očkování proti Covidu skončila s akutním selháním srdce v nemocnici. Naštěstí vše zvládla. I přes tuto zkušenost, se nakonec rozhodla podstoupit 3. dávku. Protože jsem měla obavy, že se bude situace opakovat, navrhla jsem jí že bezprostředně po očkování zajedeme k Saše na BICOM. Jsem přesvědčená, že jenom díky BICOMU se situace s maminčiným kolapsem neopakovala. Maminka sama požádala o další sezení, protože cítila, že jí by BICOM dělá dobře. Po dalších dvou sezeních, se její zdravotní stav výrazně zlepšil, což potvrdila i kardioložka. Maminka dochází na BICOM stále, protože se jí po něm upravilo nejenom nemocné srdce, ale i chlopeň a po roce se konečně vydala sama na procházku.

Jana Z.

Moje dcera Evička měla problém uzavřenosti, celkové staženosti vůči okolí a i své rodině, což pro mě jako pro mámu je velmi těžké, když vás vlastní dítě odmítá (fyzický projev lásky, obyčejné obejmutí). Po vyčištění jejích emocí přístrojem BICOM, jako byl VZTEK, PODVEDENÍ, NESCHOPNOST, ODPOR, SAMOTA. Bachovy esence jsme na vaše doporučení pravidelně kapaly a Evička se mi opět více otevřela. Není tolik skleslá a odmítavá vůči okolí jako dříve… Moc děkuji za vaši pomoc! 

klientka Evička s maminkou

CENA

3800,- Kč / 2,5 hod

Délka terapie závisí na aktuálním stavu vašeho těla.

Zajímá Vás ještě více o BIO rezonanci? V čem je jedinečná a co vše dokáže?

Více informací v prospektu ZDE.

Další reference klientů

Vyhledala jsem Sašu a Biorezonanční ošetření přístrojem BICOM Optima, protože jsme se cítila velmi unaveně a nemocně. Covid mě zasáhl v celé své síle a bylo mi opravdu mizerně. Horečka, bolesti, velká únava, kašel, neschopnost pořádně usnout a do toho psychika zcela rozložená. Pocity obav, strachu, jak to celé moje tělo zvládne... Po prvním sezení na BICOMU se mi ulevilo psychicky, a tak jsem se mohla podívat na nemoc více v klidu. Další sezení postupně zmírnila teploty, kašel i únavu.

klientka Iva

Mé mladší dceři byla „doporučena“ návštěva PPP (Pedagogicko-Psychologická Poradna). Setkání s paní psycholožkou, přes naše obavy bylo úžasné a když jsem jí i říkala o BICOMU, který jsem u Tebe navštívila právě s dcerou, kdy jsi jí pomocí psychosomatických sad pomohla odstranit emoce, které jí trápily (vztek, odpor, samota...) a „vyladit“ její psychiku, ihned věděla, o čem mluvím. Pro mě to bylo velice potěšující, že i na místech jako PPP se ví o BICOMU a možnosti pracovat s emocemi, kdy si dítě ani rodič, natož učitel neví rady. Věřím, že Tě to také potěší a bude to pro někoho inspirací, že je tu možnost, jak vyřešit zátěžové emoce. Všem doporučuji BICOM nejen na vyřešení zátěžových emocí!

klientka Anežka s maminkou

Sašu jsem vyhledala kvůli začínajícím úzkostným stavům, které se mi začali dít. Druhý den po terapii BICOM se mi ulevilo. Podporuji terapii meditací a cvičením. Je mi lépe.

Zuzana Děkanovská

Nejčastěji kladené otázky

Jak dlouho terapie trvá a kolik stojí, kolik je u Vás návštěv potřeba?

U mě je terapie komplexní záležitostí, při které řešíme tělo a orgány v něm, hlavu a psychická nastavení omezení, která oslabují tělo, detoxikaci, stravu, krevní oběh a lymfatický systém. Vše s podporou Bachových esencí. Pro terapii si vymezte 3 hodiny času. Cena terapie je 3800,- Kč za 2,5 hod. Délka terapie vždy závisí na aktuálním stavu těla a organizmu. 

Pro nastavení rovnováhy v těle, změnu symptomů – uzdravení - je třeba absolvovat minimálně 4 návštěvy, které jsou tzv. „otvírací“. Při těchto návštěvách se vaše tělo seznámí s frekvencemi a provede se celková detoxikace, aby bylo vidět zřetelně, která oslabení tělo ukazuje.

Při dalších návštěvách se podporují nerovnováhy, rovnají se vyosené systémy a znovu se ukazuje tělu, jak si dokáže samoregulační léčebný mechanismus zajistit samo.

Dříve, jak po šesti návštěvám docílit zdravého těla není možné. 

Proč terapie trvá tak dlouho? Proč jiní terapeuti nabízí kratší a levnější terapie?

Nepracuji jenom s přístrojem Bicom, pracuji v kombinaci s dalšími přístroji takovým způsobem, aby byla terapie co možná nejúčinnější. Ze zkušenosti vím, že zkracování délky terapie vede pouze k vracení nemoci. Cena terapie se odvíjí od tří hodin času.

Zaručí mi terapie zdraví a to, že znovu neonemocním?

Lidské tělo je otevřená brána pro patogeny, které jednak v našem těle bydlí a podle rovnováhy, či vyosení homeostázy se následně chovají. Do těla máme několik otvorů, kterými nasáváme veškeré informace z okolí. Cílem není znovu neonemocnět (to není vzhledem k podstatě hmotného těla možné), ale posunout vlastní tělo do takového stavu, kdy samo zvládne momentální oslabení, poradí si s ním samo bez léků a my si při tom všimneme tématu, které nám naše tělo svou nemocí ukazuje (psychosomatika a symbolika nemocí). To vede k tomu, že dané téma tzv. zpracujeme a příště nás neuvede do oslabení a nemoci.

Jaké přístroje při terapii používáte a jak fungují?

Veškeré informace o používaných přístrojích se dočtete ZDE.

K čemu slouží čip a je nutný?

Celá terapie (po celou dobu, co jste na přístroji Bicom) je nahrávána do malého plíšku - čipu, který pak nalepím připevním na záda. Čip obsahuje kompletní terapii a pracuje s tělem další tři neděle. Proto je dobré ho mít. Frekvence pracuje s tělem postupně, neděje se změna hned, a proto jsou rozestupy mezi terapiemi jeden měsíc, kdy po celou dobu „kdy se nevidíme“ Vám stále pracuje čip s Vaším tělem.

Nemůže se mi po terapii něco stát? Může mi být po terapii špatně?

Naše těla, ega a naše mysl si zvykli v čase vývoje lidského jedince na to, že nám má být stále dobře, že nechceme, aby nám bylo zle a už vůbec, abychom byli nemocní. Naučili jsme se brát různé druhy pilulek, které nám bez práce zajistí stav „bez bolesti“ a hlavně „bez vlastní práce na sobě“.

To není správný a zdravý stav. Naše tělo vylučuje, odvádí z těla právě to, čeho se chce zbavit (smrká, vylučuje, zvrací, kašle atd.). Naše tělo se potřebuje něčeho zbavit. Generuje teplotu, která má svou silou spálit to, co se mu nelíbí a škodí mu.

Pokud se rozhodnete pro terapii u mě, čeká Vás uvědomění, změna, nepříjemná pravda, vytažení popřených témat, přiznání si toho, co schováváme sami před sebou, všeho, co si nalháváme.

Právě proto, že výše uvedené nás dostává do ne-moci. Nerovnováhy. Tělo je geniální – je display našich omezení a falší, aby nám ukázalo, co a kde je třeba změnit- narovnat. Ať už v hlavě, v těle, ve vztazích, ve stravě v pohybu.

Po terapii s biorezonancí můžete zakusit různé pocity, od příjemných po nepříjemné. Dočasně může dojít ke zhoršení příznaků, bolesti, nepohodě – a nemusí. Je to proces ke změně, rovnováze, zdraví. Bio rezonance nemůže ublížit. Vede tělo zpět k samoregulaci a zdraví.

bottom of page