top of page

PŘÍSTROJE TERAPIE BICOM

BICOM, ERI, BEMER

Víte, v čem se naše terapie BICOM odlišuje od ostatních terapií? Terapie probíhá komplexně na 3 přístrojích a je doplněna o podpůrnou léčbu, a to Bachovými esencemi a LIFEWAVE náplastmi.
BICOM
ERI
BAMER

BICOM

Bicom používá biorezonační metodu, díky které mohou být o mnoha případů zjištěny a léčeny skutečné – mnohdy skryté - příčiny onemocnění.

 

V dnešní době na nás působí mnohá zatížení, jako chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat a další. To u mnoha lidí způsobují to, že „pohárek“ přeteče, což se projevuje jako poruchami duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

 

Biofyzikální rovina, na rozdíl od biochemické úrovně, nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení. Přístroj BICOM dokáže zjistit, jaké zátěže mohou u lidí vést ke zdravotním poruchám (např. bakterie, viry, elektrický smog, materiály používané ve stomatologii, alergeny atd.). U zjištěných zátěží se poté provádí léčba přístrojem BICOM s odpovídajícími frekvenčními vzorky, kdy jsou zátěžové látky uvolněny a vyloučeny. Poté se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami.

BICOM-optima-mobil-transparent.png

ERI

Eri.jpg

Eri prostřednictvím diagnostiky pomáhá při rozhodování o průběhu diagnostiky zdravotního stavu pacienta a volby způsobu léčení. Jedná se o nástroj k lékařskému vyšetření a umožňuje stanovit široké spektrum patologických stavů a onemocnění, provádět včas diagnostiku a náchylnosti k těmto stavům, zjišťovat příčiny a důvody vzniku nemocí. V průběhu vyšetření je diagnostikován zdravotní stav všech orgánů a systémů pacienta. Přitom se zjišťují nejen společné poruchy v nich, ale určuje se konkrétní lokalizace patologického procesu.

 

Významnou zvláštností diagnostiky pomocí ERI je zjištění předklinických druhů onemocnění, což dovoluje provádět jejich včasnou prevenci.

BEMER

Bemer-PEMF-Therapy-Pro-Set.webp

Bemer neboli bioelektromagnetická regulace energie díky nízké úrovni pulzní elektromagnetického pole vaše tělo neuvěřitelně hojí, mechanismy jsou stimulovány přes výzvy některých molekulární aktivit uvnitř buňky. Léčba optimalizuje vaši pohodu a vitalitu a zvyšuje průtok krve až o 30%. 

 

Pro to, aby byla léčba co nejúčinnější, je dobré před terapií pít hodně nesycené vody. Tím je zajištěno, že hladiny tekutin v těle jsou optimální. Dobré je též jíst vyváženou, výživnou stravu, vyhnout se zbytečnému stresu, omezit přísun alkoholu a nikotinu na minimu, neboť tyto látky snižují proudění vašeho oběhového systému. 

 

Patentovaná terapie BEMER schválená FDA se používá ke zvýšení průtoku a okysličení krve. Tento typ terapie se též často používá jako jedno preventivních opatření pro srdeční problémy.

Vaši terapii u mě posílíme podpůrnou léčbou v časech, kdy nejste přímo na terapii, a to BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE.
bottom of page