top of page

PŘÍSTROJE TERAPIE

GLOBAL, BICOM, ERI, BEMER

Víte, v čem se naše terapie odlišuje od ostatních terapií? Terapie probíhá na 4 přístrojích a je doplněna o podpůrnou léčbu, a to Bachovými esencemi a LIFEWAVE náplastmi.
BICOM
ERI
GLOBAL

GLOBAL DIAGNOSTICS

GLOBAL

Global Diagnostics je špičkový diagnostický přístroj, který využívá nejmodernější technologie k detailní analýze zdravotního stavu celého těla. Tento neinvazivní systém dokáže během několika minut poskytnout komplexní přehled o stavu vašich orgánů, systémů a tkání, což umožňuje rychle identifikovat potenciální zdravotní problémy a navrhnout efektivní léčebné postupy.

Přístroj pracuje na principu biofyzikální analýzy. Pomocí speciálních senzorů měří elektrické impedance tělesných tkání, což umožňuje vytvořit detailní mapu funkčního stavu vašeho těla. Data jsou následně zpracována a vyhodnocena sofistikovaným softwarem, který identifikuje odchylky od normálního stavu a nabízí návrhy na optimalizaci zdravotního stavu.

Global Diagnostics je ideální pro každého, kdo si chce udržet nebo zlepšit své zdraví. Je vhodný pro preventivní prohlídky, monitorování chronických onemocnění, hodnocení efektivity léčby a optimalizaci celkového zdraví. Tento přístroj využívají lékaři, terapeuti, sportovní trenéři i wellness odborníci po celém světě.

BICOM

Bicom používá biorezonační metodu, díky které mohou být o mnoha případů zjištěny a léčeny skutečné – mnohdy skryté - příčiny onemocnění.

 

V dnešní době na nás působí mnohá zatížení, jako chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat a další. To u mnoha lidí způsobují to, že „pohárek“ přeteče, což se projevuje jako poruchami duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

 

Biofyzikální rovina, na rozdíl od biochemické úrovně, nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení. Přístroj BICOM dokáže zjistit, jaké zátěže mohou u lidí vést ke zdravotním poruchám (např. bakterie, viry, elektrický smog, materiály používané ve stomatologii, alergeny atd.). U zjištěných zátěží se poté provádí léčba přístrojem BICOM s odpovídajícími frekvenčními vzorky, kdy jsou zátěžové látky uvolněny a vyloučeny. Poté se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami.

BICOM-optima-mobil-transparent.png

ERI

Eri.jpg

Eri prostřednictvím diagnostiky pomáhá při rozhodování o průběhu diagnostiky zdravotního stavu pacienta a volby způsobu léčení. Jedná se o nástroj k lékařskému vyšetření a umožňuje stanovit široké spektrum patologických stavů a onemocnění, provádět včas diagnostiku a náchylnosti k těmto stavům, zjišťovat příčiny a důvody vzniku nemocí. V průběhu vyšetření je diagnostikován zdravotní stav všech orgánů a systémů pacienta. Přitom se zjišťují nejen společné poruchy v nich, ale určuje se konkrétní lokalizace patologického procesu.

 

Významnou zvláštností diagnostiky pomocí ERI je zjištění předklinických druhů onemocnění, což dovoluje provádět jejich včasnou prevenci.

BEMER

Bemer-PEMF-Therapy-Pro-Set.webp

Bemer neboli bioelektromagnetická regulace energie díky nízké úrovni pulzní elektromagnetického pole vaše tělo neuvěřitelně hojí, mechanismy jsou stimulovány přes výzvy některých molekulární aktivit uvnitř buňky. Léčba optimalizuje vaši pohodu a vitalitu a zvyšuje průtok krve až o 30%. 

 

Pro to, aby byla léčba co nejúčinnější, je dobré před terapií pít hodně nesycené vody. Tím je zajištěno, že hladiny tekutin v těle jsou optimální. Dobré je též jíst vyváženou, výživnou stravu, vyhnout se zbytečnému stresu, omezit přísun alkoholu a nikotinu na minimu, neboť tyto látky snižují proudění vašeho oběhového systému. 

 

Patentovaná terapie BEMER schválená FDA se používá ke zvýšení průtoku a okysličení krve. Tento typ terapie se též často používá jako jedno preventivních opatření pro srdeční problémy.

BEMER
Vaši terapii u mě posílíme podpůrnou léčbou v časech, kdy nejste přímo na terapii, a to BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE.
bottom of page