top of page

Acerca de

Srdce a oběhová soustava

Podpora a zrelaxování svalů a kloubů

Flowers

Švýcarský výrobce Nahrin nabízí doplňky stravy s vysokým obsahem kvalitních přírodních složek, které působí podpůrně na obranyschopnost. Do této kategorie patří například Narosan Tropic, jeden ze čtveřice proslulých multivitaminových sirupů Narosan.

KET0720.png

BODLÁKOVÝ OLEJ

I4984_JUST000357.png

Tento velmi kvalitní jedlý rostlinný olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny (zvláště na omega-6) a kyselinu linolovou je získáván lisováním semen světlice barvířské, jíž se někdy říká bodlák. Olej přispívá k normálnímu stavu vlasů, pleti a k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Vitamin E chrání buňky před oxidativním stresem.

Použití: Ve studené kuchyni (saláty, pomazánky, müsli) a do hotových teplých pokrmů. Není vhodný ke smažení ani fritování! Lze jej též užívat denně jako kúru: 1 polévková lžíce (8 ml) ráno nalačno.

Informace pro alergiky: tento produkt je bez lepku a bez laktózy.


Rostlinný produkt – vhodný pro vegany.

FORTIVEN

N4437_JUST021335.png

Doplněk stravy ze slupek červených hroznů s obsahem listů vinné révy a extraktem z komonice lékařské. Vinná réva přispívá k normální funkci oběhové soustavy a k normální činnosti srdce – krevní tlak. Komonice udržuje normální stav krve, přispívá k jejímu pročištění.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Informace pro alergiky: tento produkt je bez lepku a bez laktózy.
Rostlinný produkt – vhodný pro vegany.

OMEGA 3 KAPSLE

N4452_JUST210745.png

Rybí olej obsahuje polynenasycené omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které při příjmu 250 mg denně přispívají k normální funkci srdce. Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa, funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. Selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Doporučení:
• pro podporu správné činnosti srdce a cév
• vhodný doplněk stravy pro každého, včetně dětí a těhotných žen
• ideální doplnění omega-3 mastných kyselin pro ty, kdo nejí pravidelně tučné ryby

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapijte tekutinou (před jídlem – ráno a večer), lze užívat i dlouhodobě, 2 kapsle = 470 mg EPA a DHA (280 mg EPA + 190 mg DHA).

Informace pro alergiky: tento produkt je bez lepku a bez laktózy.
Produkt obsahuje rybí olej – není vhodný pro vegany.

RISO ROSSO

K5475_JUST210745.png

Doplněk stravy s fermentovanou červenou rýží, cholinem, koenzymem Q10 a kyselinou listovou

Fermentovaná červená rýže je bohatá na monakolin K. Denní příjem 10 mg monakolinu K (2 kapsle) přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu tuků a společně s kyselinou listovou přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu.

Upozornění: Nevhodné při současné léčbě hypolipidemiky (tj. léky snižujícími hladiny tuků v krvi). U osob trpících onemocněními ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Není určeno pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapijte trochou vody.

Informace pro alergiky: tento produkt je bez lepku a bez laktózy.
Rostlinný produkt – vhodný pro vegany.

bottom of page