top of page

PODPŮRNÁ LÉČBA

BACHOVY esence, LIFEWAVE náplasti

Vaši terapii u mě posílíme podpůrnou léčbou v časech, kdy nejste přímo na terapii, a to BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE.

Kombinace terapie BICOM s BACHOVÝMI ESENCEMI a náplastmi LIFEWAVE je skvělou cestou, jak posílit účinky terapie a dosáhnout ještě lepších výsledků. 

Díky této kombinaci budete mít možnost nejenom fyzicky, ale i emocionálně a energeticky uzdravit své tělo a duši v době, kdy nejste na terapii. Nechte se unést do světa terapie Bicom s Bachovými esencemi a náplastmi Lifewave a zažijte úžasný pocit zdraví a vitality. Otevřete se novým zážitkům a objevte sílu přírodní léčby!

BACHOVY ESENCE

BACHOVY ESENCE

Bachovy esence_edited.png

Bachovy esence jsou přírodním systémem léčení, který harmonizuje emoce a myšlenky. Celkem existuje 38 květových esencí, které jsou připravovány z volně rostoucích květů rostlin a stromů. Další esencí je je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti řadových esencí. Bachovy kapky jsou účinné proti všem možným negativním stavům mysli. 

 

Bachovy esence nám pomáhají vyrovnat se s tím, co nás trápí a umožňují nám nový pohled na sebe i svět kolem nás, smysl a cíl naší cesty životem, léčit naši duši. Jedná se o čistě přírodní léčbu založenou na energetickém působené rostlin, která nemá žádné vedlejší účinky. Jsou vhodné pro dospělé, děti, těhotné ženy, miminka a též domácí zvířátka.

NÁPLASTI LIFEWAVE

IMG_4431.heic

Lifewave náplasti představují revoluční způsob, jak podpořit vaše zdraví a celkový blahobyt pomocí pokročilé technologie. Tyto náplasti obsahují speciální biofrekvenční materiály, které pomáhají tělu dosáhnout rovnováhy a optimalizovat jeho energetický systém.

Díky Lifewave náplastem můžete získat různé benefity, jako je například zlepšení spánku, snížení stresu, podpora imunitního systému nebo zvýšení energetické úrovně. Tyto náplasti neobsahují žádné látky, které by se dostaly do těla, ale pracují na principu přenášení informací skrz biofrekvenční pole.

 

Jedná se tedy o bezpečný a neinvazivní způsob, jak podpořit své tělo a dosáhnout optimálního zdraví. Stačí si vybrat správný typ náplasti podle vašich potřeb a umístit ji na určené místo na těle. A pak už jen nechte náplast působit a užijte si všechny její pozitivní účinky. Lifewave náplasti jsou skvělým prostředkem k podpoře vašeho zdraví a vitalitě, a to bez jakéhokoliv zbytečného stresu nebo vedlejších účinků.

LIFEWAVE náplasti
bottom of page