Reference

Maminka se svou holčičkou Ilonkou (1,5 roku stará)

‚‚Příběh malé Ilonky, která přišla s maminkou s těžkým zánětem v uchu. Malá Ilonka se nedokázala pořádně vysmrkat a tím dostat ze sebe eventuální zánět, zůstává infekce v těle. Rýma kterou Ilonka nedokázala sama vysmrkat - způsobila zánět. Píchat ucho takto malé holčičce se mamince nechtělo. Ale obava z toho, že zánět způsobí další problémy v okolí hlavy jí vyděsil. I takhle malé děti mohou podstoupit terapii. Frekvence pomůže detoxikovat organismus od případných patogenu, virů, které právě způsobují infekcí v dutinách. Detailní diagnostika ukázala jaká psychická témata Ilonku oslabují a proč zrovna infekce zůstává v nose. Hodně zvolena kombinace vitaminů a multivitamínů společně s podporou orgánů, které infekce oslabila dodalo Ilonce zdraví a spokojenost. Malé děti bývají nedůvěřivé obzvlášť, když mají negativní zkušenost nebo bolest. A tak jsme zvolili fintu: když Ilonka usnula dali jsme elektrodu do kočárku a ona vůbec nic nezjistila. Jakmile se vzbudila bylo po terapii a mohla jít v klidu domů. Při 3. návštěvě už se Ilonka tolik nebála a mohli jsme ‚‚bicomovat” i mimo spánek‘‘.

Přečtěte si příběh paní Novákové, která ke mě na koučink chodí delší dobu, pracuje na sobě, snaží se čistit dětská nastavení a mentální návyky naučené z rodiny, velmi se snaží. Nemá za sebou lehké dětství a tak obdivuji její odvahu a otevřenost. Někdy mě sevře velká úzkost nad osudy, které občas musíme na své cestě za rozvojem a růstem absolvovat.

Odvaha a samozřejmě zjevné problémy, jak na fyzickém, tak psychickém těle jí lehce napomohly k řešení). Postupně jsme odkrývaly další problémy, které s sebou složité dětství nese. V okamžiku, kdy jsme přizvaly manžela - pana Nováka, který chvilku váhal, ale pak se rozhodl svou ženu podpořit. Byl skvělý. (pro muže to bývá velmi obtížné, ale Ti odvážní se přece ničeho nebojí)


Společně se pustili do přestavby vztahu, upravili to, co logicky lety už přestalo fungovat, nastavili jinou, novou komunikaci mezi sebou a dětmi, odkryli své 13 té komnaty, změnili stravování.....


Po měsíci přišel jiný pár. Energie, která z nich sálala byla zamilovaná, nadšená, čerstvá (17 ti leté manželství). Tu změnu udělali oni dva spolu, já jim jen ukázala směr. Velký obdiv a potlesk a díky za důvěru. Vše se dá proměnit, je potřeba však oba ze vztahu, změny kolem sebe a pak se dějí zázraky.


Klientka Markéta L.

„Vyhledala jsem Sašu a Biorezonanční ošetření přístrojem Bicom Optima, protože jsme se cítila velmi unaveně a nemocně. Covid mě zasáhl v celé své síle a bylo mi opravdu mizerně. Horečka, bolesti, velká únava, kašel, neschopnost pořádně usnout a do toho psychika zcela rozložená. Pocity obav, strachu, jak to celé moje tělo zvládne... Po prvním sezení na Bicomu se mi ulevilo psychicky a tak jsem se mohla podívat na nemoc více v klidu. Další sezení postupně zmírnila teploty, kašel i únavu.‘‘

Frekvence, se kterými metoda Bicom pracuje dokáží nejen tělo psychicky uklidnit, ale zharmonizovat i fyzické tělo a zbavit ho veškerých virů a oslabených orgánů.