top of page

Reference

Krásná reference Evy O.


„Ahoj Saši, nejdřív ti ještě přeji vše dobré do nového roku. Čip odpadnul, jako vždy, po 3 týdnech to začalo svědit a tělo ho "odhodilo". Už to mě fascinuje. Je mi dobře. Dělá mi dobře, neřešit. Je to osvobozující. Někdy mám pocit, jako bych stála vedle sebe sama, a říkám si, wow, ono ti to jde. Vím, že toho je moc, co je potřeba uklidit. Ale já nepospíchám. I tohle uklidnění a tohle pomalé tempo mi dělá dobře. Něco už "jede" úplně samo, něco ještě ne. Občas si musím ještě říct (někdy i nahlas, abych to fakt pochopila): tohle neřeš, tohle není tvůj problém. V tu chvíli cítím takovou lehkost v hlavě. To je až návykové. Někdy chce člověk všechno srovnat hned. Takovej "předvánoční" úklid. To pomůže jen na chvilku. Pomalu a jistě zůstanou zas věci ležet. Na stole, na komodě. Vidíš to, štve tě to. Ale většinou k tomu zas něco přibude. Já mám teď, od poslední terapie, v hlavě pořád scénu z jednoho dokumentu, jak restauratérka čistí starý obraz. Pomalu, vrstvu po vrstvě. Trvá to dlouho. Ale desetiletí, možná staletí staré nánosy, nejdou očistit rychle. Poškodilo by se to krásné, to opravdové a jedinečné. Tahle představa mě uklidňuje. Je to moje meditace. Děkuji a brzy na viděnou“.

Maminka se svou holčičkou Ilonkou (1,5 roku stará)

‚‚Příběh malé Ilonky, která přišla s maminkou s těžkým zánětem v uchu. Malá Ilonka se nedokázala pořádně vysmrkat a tím dostat ze sebe eventuální zánět, zůstává infekce v těle. Rýma kterou Ilonka nedokázala sama vysmrkat - způsobila zánět. Píchat ucho takto malé holčičce se mamince nechtělo. Ale obava z toho, že zánět způsobí další problémy v okolí hlavy jí vyděsil. I takhle malé děti mohou podstoupit terapii. Frekvence pomůže detoxikovat organismus od případných patogenu, virů, které právě způsobují infekcí v dutinách. Detailní diagnostika ukázala jaká psychická témata Ilonku oslabují a proč zrovna infekce zůstává v nose. Hodně zvolena kombinace vitaminů a multivitamínů společně s podporou orgánů, které infekce oslabila dodalo Ilonce zdraví a spokojenost. Malé děti bývají nedůvěřivé obzvlášť, když mají negativní zkušenost nebo bolest. A tak jsme zvolili fintu: když Ilonka usnula dali jsme elektrodu do kočárku a ona vůbec nic nezjistila. Jakmile se vzbudila bylo po terapii a mohla jít v klidu domů. Při 3. návštěvě už se Ilonka tolik nebála a mohli jsme ‚‚bicomovat” i mimo spánek‘‘.

Přečtěte si příběh paní Novákové, která ke mě na koučink chodí delší dobu, pracuje na sobě, snaží se čistit dětská nastavení a mentální návyky naučené z rodiny, velmi se snaží. Nemá za sebou lehké dětství a tak obdivuji její odvahu a otevřenost. Někdy mě sevře velká úzkost nad osudy, které občas musíme na své cestě za rozvojem a růstem absolvovat.

Odvaha a samozřejmě zjevné problémy, jak na fyzickém, tak psychickém těle jí lehce napomohly k řešení). Postupně jsme odkrývaly další problémy, které s sebou složité dětství nese. V okamžiku, kdy jsme přizvaly manžela - pana Nováka, který chvilku váhal, ale pak se rozhodl svou ženu podpořit. Byl skvělý. (pro muže to bývá velmi obtížné, ale Ti odvážní se přece ničeho nebojí)


Společně se pustili do přestavby vztahu, upravili to, co logicky lety už přestalo fungovat, nastavili jinou, novou komunikaci mezi sebou a dětmi, odkryli své 13 té komnaty, změnili stravování.....


Po měsíci přišel jiný pár. Energie, která z nich sálala byla zamilovaná, nadšená, čerstvá (17 ti leté manželství). Tu změnu udělali oni dva spolu, já jim jen ukázala směr. Velký obdiv a potlesk a díky za důvěru. Vše se dá proměnit, je potřeba však oba ze vztahu, změny kolem sebe a pak se dějí zázraky.


bottom of page