top of page

Když se vám dítě opět otevře

Klientka Evička s maminkou (7 let)

„Dobrý den Sašo, chtěla bych vám poděkovat za mojí dceru Evičku. Evička měla problémem uzavřenosti, celkové staženosti vůči okolí a i své rodině, což pro mě jako pro mámu je těžké, když vás vlastní dítě odmítá (fyzický projev lásky, obyčejné obejmutí). Po vyčištění jejích emocí, jako byl VZTEK, PODVEDENÍ, NESCHOPNOST, ODPOR, SAMOTA a další se mi Evička opět více otevřela. Nebyla tolik skleslá a odmítavá vůči okolí jako dříve. Moc děkuji za vaši pomoc.‘‘

Děti se s emocemi potkávají na každém kroku, ať už se svými, našimi nebo na ně doléhají emoce z okolí, často si tím nevědí rady a dochází k uzavření. Pomocí psychosomatických sad terapie Bicom jsem holčičce vyčistila emoce. Vytestovala jsem jí také Bachovy esence, které si odnesla domů a s maminkou pravidelně kapaly. Z holčičky se vyloupl krásný motýlek, který se otevřel světu.

Související příspěvky

Zobrazit vše

Klientka Zuzka "Sašu jsem vyhledala kvůli začínajícím úzkostným stavům, které se mi nyní začali dít. Druhý den po terapii Bicom se mi ulevilo. Podporuji terapii meditací a cvičením. Je mi lépe."

bottom of page