Spolupracuji

 

ARF

 

Rodinné firmy jsou základem každé prosperující ekonomiky.

Podporujeme je a sdružujeme, pomáháme jim růst a rozvíjet se.

 

logo

 

 

Profesionalni celostni pristup pri leceni a relaxaci v Praze!!

http://zdravibezlimitu.cz/tympraha/

 

omlogo

 OM YOGA STUDIO

omjogastudio.cz

 

 

 

kabala

Okno do duše

Okno do duše – nabízí pomocnou ruku k sebepoznání, pochopení tvého životnímu úkolu, odkrytí prostředků a talentů, které jsou k dispozici a naopak omezení, které je potřeba překonat k nalezení sám sebe, svého životního cíul a pocitu naplnění ve svém nitru.

oknododuse.cz

 

 

Centrum Zdraví bez limitu
Starý Jičín 105, Vlčnov

 

viewer

monika

Monika Karásková

„…Chceme-li porozumět ostatním, musíme nejdřív rozumět sami sobě. Abychom mohlo okolí, rodině, firmě, či společnosti srozumitelně sdělit to, co chceme a potřebujeme, musíme to sami skutečně vědět. Věřte mi, to je základní princip vztahu, který funguje kdekoliv na světě.“

www.guidinghand.cz

 

 

Základní škola Marjánka na Praze 6 je první základní školou v Praze, která se zapojila do projektu „koučing do škol“. Paní ředitelka Bc. Mgr. Anna Niklová aktivně zapojila sebe a celý učitelský sbor do projektu ICF.  Stala se tak nositelkou positivní změny přístupu jak k žákům, tak jejich rodičům.  Svou spoluprací ukazuje, jak lze změny vnést i do tak propracované a zaběhnuté struktury, jakou je školství.

www.zsmarjankapraha6.cz

 

 

logo ICF.jpg

Je organizace sdružující profesionální kouče, kteří koučují v oblasti profesního i osobního života, a kteří se hlásí se ke koučinku tak, jak ho ICF definuje. Jasně vymezuje přístup, chování a jednání, jaké její členové – profesionální koučové pod pojmem koučink a koučování, nabízejí. Definuje, jak se v ICF sdružení koučové chovají a přistupují ke svým klientům, jaký etický kodex dodržují a jaké hlavní kompetence mají mít. Změna aktivně spolupracuje s ICF na projektu „koučink do škol“, který aktivně podporuje české školy při zavádění koučovacích přístupů do vzdělávání a přístupu k žákům.

www.coachfederation.cz

 

Díky spolupráci na projektu flexibilních úvazků, mám se Změnou tu jedinečnou možnost přispívat k positivní změně na poli pracovních úvazků. Měníme pracovní trh směrem ke větší flexibilitě a to stojí za pozornost. http://flexibilni.lmc.eu Díky laskavé podpoře firmy a vedeni Petra Skondrojanise máme tu možnost společně inspirovat ke změně i v tak odborném prostředí, kterým, je HR. http://hrkavarna.cz

www.lmc.eu

 

Medievum je synonymem pro kreativitu, neotřelý nápad a perfektní práci se změnou a to mě baví!

www.medievum.cz

 

 

 

motyl_logo_final_CMYK

Výživou ke změně

Myslím, že to hovoří samo za sebe. Ráda spolupracuji s profesionály a s těmi, kteří vidí změnu, jako prostor pro něco, co jsme dříve neviděli a nyní se nám díky tomu otevírají nové dimenze. Tato změna Vám ukáže jak správně jíst a být.

www.vyzivoukezmene.cz

 

 

Jóga AtelYoga-atelier-logo-obrysy1 (1)iér

Malý ateliér plný jógy, relaxace a masáží. Jóga je jeden z nejstarších nástrojů, jak ovládat svoje tělo, mysl i duši.

www.jogaatelier.cz

 

 

 

Záklzš eadní škola v Praze – Nebušicích, „Škola otevřená všem“. Ředitelka Mgr. Ivana Heboussová a celý pedagogický sbor podporují změnu přistupu k žákům i jejich rodičům. Další ze škol, která vnáší pozitivní změny do současného školního systému.

zs.zsnebusice.cz

 

 

aktip

AKTIP – Privátní institut psychosomatické péče s biomodulačními léčebnými metodami – detoxikace, kraniosakrální terapie, masáže, TČM, výživové poradenství, aromaterapie, neuropsychologie, psychoterapie a psychoterapeutické poradenství.

aktip.cz

 

CESTA VĚDOMÉHO MUŽE

www.cestavedomehomuze.cz