SASHA YOGA THERAPY

SASHA YOGA THERAPY

Zveme Vás na pravidelné semináře osobního rozvoje jogínky, terapeutky a koučky Alexandry Knoblochové na téma Psychologické aspekty jógových pozic.

V těchto lekcích jde o to, abychom následovali zákony přírody a prožívali je ve vlastním těle, poslouchali ho, co je pro nás přirozené a používali to i v běžném životě. Během lekce pochopíte, jak se anatomicky správně a s respektem ke svému tělu dostanete do jógové pozice a jak ji využijete co nejlépe pro vlastní zdraví.

SASHA YOGA THERAPY znamená cvičení v malé skupince klientů s maximálním osobním přístupem lektora ke klientovi. Cílem je předat klientovi co nejvíce znalostí a informací o jeho vlastním těle a pomoci mu tak na cestě k jeho vlastnímu sebepoznání a osobní praxi. Ke cvičení budeme využívat různé  pomůcky, jak tomu bylo i u starých jogínů a vlastní přítomnost ve svém těle..

Každý měsíc propojíme oblast těla-mentální návyk-dech

Konkrétní asána, pro oblasti těla, které máme nemocné, zkrácené konkrétní mentální návyky a obranné mechanismy, které nám vadí ve vztazích a zavírají naše srdce a dech, který to vše krásně propojí, zvědomí a vyléčí. Každý měsíc se zaměříme na na jedno téma a budeme se mu intenzivně věnovat.

Leden-RAMENA-STRACH-DECH
Unor-SRDCE-LASKA-DECH

Březen-BŘICHO-VZTEK-DECH

Duben-LEDVINY-OPUŠTĚNÍ-DECH

Květen-KYČLE-STABILITA-DECH

Červen- BEDRA-ZODPOVĚDNOST-DECH
Červenec-SRDCE-OPUŠTĚNÍ-DECH
Srpen-SRDCE-PŘIJETÍ-DECH
Září -RUCE-PŘIJÍMÁNÍ A POUŠTĚNÍ-DECH
Říjen-KOLENA-POKORA-DECH
Listopad-LEDVINY-MÁMA-DECH
Prosinec-SRDCE-DĚTI-DECH

Seminář je aktivní, přineste si prosím yogamatky, pohodlné oblečení, tužky, bloky.

Po domluvě je možné uspořádat individuální yoga therapy 777350612 a zaměřit se na dlouhodobý a celostní přístup k sobě sama.
Těším se na Vás
Saša a tým Shanti Garden Joga

Motto: Můžeme lhát slovy, ale tělesné vyjádření říká pravdu. F. Nietzsche