Kurzy a semináře

Co nám říkají nemoci dětí? Seminář o psychosomatice

Objevíme společně propojení duše a těla a třeba začneme nepatrně vnímat důležitost tělesných projevů našich těl. ​

Jako děti jsme se naučili používat různé obranné mechanismy, zažili bolesti, radosti a zklamání a to vše má jasné a nesmazatelné stopy v našich duších. Šrámy volají po vyléčení a tak se projevují tělesnými projevy. Je jen na nás kdy si jich začneme všímat. ​

Seminář by měl mít komornější atmosféru, proto jsme stanovili max. počet 10 osob (které si mohou vzít s sebou své ratolesti). Místo si proto včas rezervujte -registrací.​

Cena 120 Kč,- včetně oblíbeného kafíčka/čaje po akci.

KDY:  14.11.2017, 16.30-18.00

KDE: Viniční domek, Chuchelská 1, Praha

CO: Seminář o psychosomatice

Místa jsou omezena, pro svou rezervaci se prosím přihlašte na sasa@zmenajezivot.cz

Saša Knoblochová www.změnajezivot.cz, 777350612

 


III. SEBE-POZNÁVACÍ SEMINÁŘ

CELOSTNÍ POHLED NA  SEBE-SAMA….JAK SE LÉPE POZNAT A ZAČÍT VĚCEM ROZUMĚT

Nestačí Vám k pochopení života to, co nám je presentováno systémem vzdělávání, či zdravotnictví?

Cítíte, že život a vše v něm má hlubší zákonitosti, cítíte, že jsou další témata, která je potřeba se dozvědět?

Nechcete se smířit s danými pravdami o těle, mysli, dětech, nemocech, vztazích?

Pokud se opravdu zajímáte a jste na vědomé cestě svým životem, přijďte s námi sdílet a dozvědět se třeba další zajímavosti. Je jich plno, jen je potřeba se k nim dostat a poskládat  je tak, aby  nám dávali smysl.


EFEKTIVNÍ VEDENÍ PORAD

Kdy nestačí změnit agentu a místo…..

 

ŠÉF VLASTNÍ, KOMUNIKUJE I VEDE

DVOUDENNÍ SEMINÁŘ

MANAŽER KOUČEM

DVOUDENNÍ SEMINÁŘ

SEMINÁŘ Pro PERSONALISTY

DVOUDENNÍ SEMINÁŘ

více informací >>>


Jak být DOST úvod do vědomí (kurz)

Seminář úvodu do vědomí pootevře, dveře uvědomění sama sebe, naší opravdovou podstatu. Poodkryje pravdu o tom, jaké je naše opravdové já..možná začne ukazovat náznaky cesty, jak se k němu dostat zpět…Pokusí se pomoci si uvědomit opravdové já, popsat cestu, jak se k němu  začít se vracet…

Jak být „dost“ je den pro všechny, kteří se chtějí o sobě dozvědět více. Naučit se v sobě číst. Naučit se porozumět svým reakcím a pocitům.

více informací >>>


Typologie osobnosti (kurz)

Cílem tohoto kurzu je Vás naučit rozlišit různé komunikační tipy lidí, pochopit, proč s některými lidmi nám komunikace jde snáze a s jinými hůře. Ukáži Vám, jaký je rozdíl v komunikaci jednotlivce a v komunikaci týmu, pomohu Vám osvojit si komunikační dovednosti a znalosti, aby Vaše komunikace s lidmi byla co nejjednodušší, a aby Vámi získané poznatky, následně využité v praxi, vedly ke zkvalitnění Vašeho osobního i pracovního života.

více informací >>>


Komunikační nedorozumění (kurz)

Cílem tohoto kurzu je zvládání emocí při komunikaci, osvojení si několika ověřených doporučení a triků, abyste dokázali pracovat s konkrétními postupy, jak emoce a jiné obtížné vlivy zvládnout tak, aby Vaše komunikace byla racionální a abyste dokázali zvládnout pomoci svému týmu v emočně vypjatých situacích.

více informací >>>


Pokročilé dovednosti (kurz)

Cílem tohoto kurzu je odhalení dalšího poznání o tom, jak můžete změnit Vaše komunikační návyky rychle a efektivně. Dozvíte se, jaké jsou další komunikační oblasti, které jste schopni změnit a tím i sebe a ostatní posunout o kus dále.

více informací >>>


Vědomá komunikace (kurz)

Cílem tohoto kurzu je Vám ukázat, jaké vlivy působí na naši komunikaci a způsobují Vám těžkosti k každodenní komunikaci.

více informací >>>


Umění komunikace s dětmi (seminář)

Cílem tohoto semináře je dozvědět se jak efektivně a lépe komunikovat s dětmi. Vědomě přejít od mocenských a direktivních přístupů komunikace k partnerským. Navázat partnerský vztah mezi Vámi a dítětem a tím začít i lépe a efektivně komunikovat.

více informací >>>